Manifest pre freelancerov

MÁME MIESTO PRI STOLE

manifest siltaire - Wild Cards Slovensko

Stále rozširujeme sieť freelancerov, ktorých môžeme zapájať do komunikačných projektov našich klientov. Aby sme však do nášho balíčka primiešavali iba tie najlepšie karty, určili sme si niekoľko kritérií, ktoré od nich očakávame.

0
1
2
3
4
5
6
/06


PORTFÓLIO

Máš už niečo za sebou a vieš nám to ukázať. Je pre nás dôležité môcť klientom zaručiť, že tím, ktorý im vyskladáme, má dostatok relevantných skúseností. Maj teda pripravenú prezentáciu, vlastný web alebo inú vhodnú formu portfólia.

AGENTÚRNE SKÚSENOSTI

Náš komunikačný dom staviame na skúsenostiach, ktoré sme nabrali v kreatívnych, digitálnych aj PR agentúrach. Práve agentúry sú najlepším miestom na budovanie expertízy rýchlo a pri rôznych projektoch pod vedením top ľudí v brandži. Zároveň pomáhajú pochopiť, ako funguje klientský biznis a tímová práca.

SENIORITA

Chápeme potrebu príležitostí pre mladé talenty, no vo Wild Cards s tým bohužiaľ nevieme pomôcť. Očakávame, že freelanceri, s ktorými sa spojíme, už majú minimálne päť rokov skúseností vo svojom odvetví. Iba tak vieme splniť prísľub, ktorý dávame klientom.

RIEŠENIA

S prechádzajúcimi bodmi súvisí aj schopnosť prinášať nové riešenia a posúvať projekty ďalej. Konštatovať aktuálny stav je málo. Očakávame, že ako expert/ka dokážeš v akejkoľvek situácii navrhnúť ďalšie kroky v rámci svojej expertízy.

KOMUNIKÁCIA

Dohodneme si komunikačnú platformu a budeme sa spoliehať, že tvoj reakčný čas nebude dlhší ako 24 hodín. Samozrejme, okrem prípadov, kedy dáš vopred vedieť. Pre plynulosť a kvalitný výsledok remote projektov je transparentná komunikácia kľúčová.

FAKTURÁCIA

Nakoniec ešte dôležitá formalita. Svoju prácu nám musíš vedieť vyfakturovať. Sme platforma, ktorá spolupracuje s freelance profesionálmi a k tomu patrí aj živnosť alebo s.r.o., ktorá vystupuje ako náš dodávateľ.

Bez problémov spĺňaš všetkých
6 bodov?

Ozvi sa nám cez formulár nižšie. Ak sa nám bude páčiť tvoja práca, určite sa s tebou spojíme.

Odoslať
arrow right svgrepo com - Wild Cards Slovensko