Kto sme? Vaše

Esá
v rukáve

To sme my

Esá v rukáve

Sme freelanceri, komunikační profesionáli so skúsenosťami z reklamného a PR sveta.

Náš tím

Zažili sme veľké aj malé agentúry, klientské marketingové tímy aj freelancerské spolupráce. Wild Cards je projekt, v ktorom spájame, čo sme sa naučili a čomu veríme. Teší nás:

monika zelaskova, wild cards, flexibilny komunikacny dom, freelance, dropservicing, marketing, komunikacia, pr

Monika Želasková

Rokmi vypísaná a pripravená na takmer akúkoľvek tému. Svoj copywriterský skill si cibrila v PR agentúrach aj na klientskej strane. Dohliada na to, aby od nás odchádzali texty, ktoré fungujú po obsahovej aj technickej stránke.

Mala tú česť si zahrať s:
Pernod Ricard, HBO Max, Tchibo, Electrolux, Drinkexpert, St. Nicolaus, Budiš, Bauhaus

Moniku môžete sledovať
aj na sociálnych sieťach

tony dubravec, wild cards, flexibilny komunikacny dom, freelance, dropservicing, marketing, komunikacia, socialne siete

Tony Dúbravec

Odchovaný na sociálnych sieťach ako používateľ, tvorca, manažér a lektor. Vydáva podcasty, píše svoj newsletter, školí a prednáša. Vo Wild Cards sa stará o klientov a koordinuje projektové tímy freelancerov.

Mal tú česť si zahrať s:
Medusa, Nicolaus Vodka, Budiš, Tatra banka, Tesco, Dobrý anjel, Heineken, Slovenské Vinice, Penta Real Estate, Universal Music

Tonyho môžete sledovať
aj na sociálnych sieťach

alex korosfoy, wild cards, flexibilny komunikacny dom, freelance, dropservicing, marketing, komunikacia, art director, dizajn, design, branding

Alex Körösföy

Branding nie je iba logo a musí „hrať“ na všetkých frontoch. Alex je vo Wild Cards zodpovedný za vizuálnu konzistenciu v komunikácii našich klientov. Stará sa o to, aby bol dizajn funkčný, vychádzal z firemnej stratégie a posilňoval rozpoznateľnosť a mentálnu dostupnosť značky.

Mal tú česť si zahrať s:
ITB Development, ASL, RocketSeed, GuidePosts, Žltý melón, Aupark, Slovanet, Storageport

Alexa môžete sledovať
aj na sociálnych sieťach

Na projektovej báze do balíčka primiešavame skúsených senior-level freelancerov z oblasti sociálnych sietí, performance kampaní, web developmentu, dizajnu, fotografie aj videotvorby.